2009

  • Danielle Reinke - Softball
  • Kelly Morda - Basketball
  • Dennis Marken - Softball
  • James “Jamie” Shaul - Football
  • Ron Richards - Basketball
  • Frederick Grimm - Football
  • Tom Saulle - Basketball Coach
  • Dennis Blose - Baseball Official
  • Dan Leri - Football
  • Frank Pinto - Special Award - Athletic Director

2008

  • Laura Hall - Volleyball
  • Dennis Harriger - Baseball
  • Larry Montebell - Ice Hockey
  • Steve Aungst - Football
  • Douglas C. Charley - Football
  • Donald J. Williams - Wrestling
  • Cecil Willoughby - Basketball Coach
  • Brian Wade Swartzlander - Auto Racing
  • Tim Buffone - Football
  • Mark George - Special Award

2007

  • Roy E. Bowser - Baseball Coach
  • Clyde D. Conti - Football Coach
  • Bill Daugherty - Baseball
  • Bill Dillen - Track Coach
  • Brian Hobaugh - Baseball
  • Larry Kunselman - Football Coach
  • Kathy Barto Lookabaugh - Basketball
  • John J. Stankus - Football
  • Jack Yard - Baseball
  • Bob Mervis - Special Award

2006

  • Harry J. Rollinson - Football Coach
  • Ray Bartha - Basketball Coach
  • Harry A. Beckwith - Football Coach
  • Larry J. Cignetti - Football Coach
  • Bo Durkac - Baseball
  • Richard B. McGrady - Baseball
  • Tom “Auk” Schrecengost - Basketball
  • Richard Smith - Football
  • Rob Stauffer - Basketball
  • Jack Eugene Boyer - Special Award
  • David S. Cader - Special Award

2005

  • Loureigh B. Good - Baseball & Basketball Coach
  • Jeff A. Christy - Football
  • Henry “Hank” Commodore - Basketball
  • Gary W. Davis - Basketball
  • Don Favero - Basketball Coach
  • John W. Gray - Equine-Distance Riding
  • Heather D. Quinn Hair - Track
  • James M. Oberdorf - Softball Coach
  • Chris Zak - Football
  • Henry F. Shepard - Special Award

2004

  • Elmer Morgan - Track & Field Coach
  • Vince DeVivo - Football
  • Don Olshansky - Football Coach
  • Lou Pukal - Football
  • Richard R. Greenbaum - Football
  • Eugene “Gene” Nicholas Lazaroff - Basketball
  • Terry L. Claypool - Wrestling
  • Jonathan D. Blanciak - Basketball
  • C. Dale Schrecengost - Special Award

2003

  • Jeffrey Bowers - Football
  • Kenneth E. “Kenny” Bryant - Football
  • Gary Kepple - Football Coach
  • Linda Swarts Roth - Lacrosse
  • Frank Powers - Basketball Coach
  • John Mancini - Basketball
  • Robert W. Salankiewicz - Basketball
  • Stan Szymanski - Baseball

2002

  • Christopher J. E. Blair - Swimming
  • Ronald R. Botz - Basketball
  • Dana Boyer - Softball
  • Mark S. Lamendola - Football
  • David B. Rupp - Auto Racing
  • James Shriver - Basketball
  • William T. Carroll - Special Award

2001

  • James Priestas - Football
  • Melvin Swartzlander - Auto Racing
  • Jennifer Wolfe Bertetto - Softball
  • Douglas Alan Emminger - Football
  • P. Peter Krukar - Basketball
  • Ted Miller - Baseball
  • Eric Ravotti - Football
  • James Stankus - Football
  • Peter Blystone - Special Award

2000

  • Chris M. DeVivo - Football
  • Roger L. Gourley - Basketball Coach
  • Dennis J. Klingensmith - Football
  • Charles H. Miller - Baseball
  • Douglas Oberdorf - Football
  • Joseph E. Richey - Baseball
  • Eric Tola - Football
  • Michael Alan Westerman - Baseball
  • James Tafi - Special Award